Evenementen, beurzen en toeristische attracties in de omgeving


Kom één of meerdere dagen overnachten bij Sientjes wanneer je een evenement, beurs, bezienswaardigheid en/of toeristische attractie komt bezoeken.

Wat wordt er georganiseerd in de regio?

Evenementen - Beurzen 

Brabanthallen

* Western Experience | 28 + 29 januari

* Alestorm + Gloryhammer | 29 januari

* KWPN Stallion Show | 1 t/m 4 februari

* B2B Festival | 12 + 13 februari

* Snuffelmarkt | 12 februari

* DI-RECT & Residentie Orkest | 12 februari

* Dutch Pork Expo | 14 + 15 februari

* Dutch Poultry Expo | 14 + 15 februari

* JACK’S Soul Live Festival | 25 februari

* Knotsgekke Hobby & Kaartendagen | 2 t/m 4 maart 

* The Dutch Masters - Indoor Brabant Horseshow | 9 t/m 12 maart

* Het Zwanenmeer | 16 maart

* Hollandse Sterren Parade | 17 maart

* 25 jaar Flügel | 18 maart

* Kamelot | 18 maart

* Masters of Hardscore | 25 maart

* IBIZA Xperience Fair | 1 + 2 april

* Efteling in Concert - Metropole Orkest | 12 april

* Tafkal - What's in a name? Part II | 14 + 15 april

* Snuffelmarkt | 16 april 

* Comic Con Holland | 29 + 30 april

* International Dog Show CAC-CACIB | 29 + 30 april

* Snuffelmarkt | 29 mei

* Michael Pilarczyk - Maximum Potential | 1 t/m 3 juni

* De Foute Party | 23 + 24 juni

* Snuffelmarkt | 6 augustus

* Snuffelmarkt | 17 september

* Pasar Malam Istimewa | 22 t/m 24 september

* Supremacy | 30 september

* Snuffelmarkt | 15 oktober

* SMÈRRIG Halloween Festival | 28 oktober 

* Snuffelmarkt | 19 november

* De Mega Sint Show | 2 december

* Symphonic Christmas | 9 + 10 december

* Holiday On Ice - A New Day | 22 t/m 24 december

* Snuffelmarkt | 26 december

Overig

British CARS & Lifestyle | 11 t/m 12 maart (Rosmalen)

Bevrijdingsfestival Brabant | 5 mei(Den Bosch)

Rock Around The Jukebox | 14 mei(Rosmalen)

Jazz in Duketown | 26 t/m 29 mei(Den Bosch)

Drielse Kermis | 8 juli t/m 11 juli (Kerkdriel)

Theaterfestival Boulevard | 3 t/m 13 augustus (Den Bosch)



Welke bezienswaardigheden kun je vanuit Sientjes eenvoudig bezoeken?

Driels Museum (Kerkdriel) https://drielsmuseum.nl/ 

Zwembad de Kreek (Kerkdriel) https://www.optisport.nl/zwembad-de-kreek-maasdriel 

Zwembad het Sportiom (Den Bosch) https://www.sportiom.nl/ 

Bezoekerscentrum de Grote Rivieren (Heerewaarden) https://bcdegroterivieren.nl/ 

Kids Castle (Hedel) https://www.kids-castle.nl/ 

Theater de Poorterij (Zaltbommel) https://de-poorterij.nl/ 

Noordbrabants Museum (Den Bosch) https://www.hetnoordbrabantsmuseum.nl/ 

Design Museum Den Bosch (Den Bosch) https://designmuseum.nl/ 

Stadskasteel Zaltbommel (Zaltbommel) https://stadskasteelzaltbommel.nl/ 

Kasteel Ammersoyen (Ammerzoden) https://www.museum.nl/nl/kasteel-ammersoyen

Ballorig ‘s-Hertogenbosch (Den Bosch) https://www.ballorig.nl/s-hertogenbosch 

Nationaal Carnavalsmuseum (Den Bosch) https://www.carnavalsmuseum.nl/ 

Zwanenbroedershuis (Den Bosch) https://zwanenbroedershuis.nl/ 

Sint-Jans kathedraal (Den Bosch) https://www.sint-jan.nl/ 

Sint-Jansmuseum (Den Bosch) https://sint-jansmuseum.nl/ 

Slot Loevestein (Poederoijen) https://www.slotloevestein.nl/ 

Museum Slager (Den Bosch) https://www.museumslager.com/ 

Vue Den Bosch (Den Bosch) https://www.vuecinemas.nl/vue-cinemas/den-bosch 

Kinepolis Den Bosch (Den Bosch) https://kinepolis.nl/bioscopen/kinepolis-den-bosch/info 

De tuinen van Appeltern (Appeltern) https://appeltern.nl/nl/ 

Kasteel Heeswijk (Heeswijk) https://www.kasteelheeswijk.nl/ 

Binnenspeeltuin Wamelland (Wamel) https://www.wamelland.nl/ 

Rondvaart door Den Bosch (Den Bosch) https://dagjedenbosch.com/activiteiten/historische-route-op-de-binnendieze/ 

Alemschepad & Zandslagenpad (Alem & Rossum (+ Hurwenen)) https://klompenpaden.nl/klompenpad/alemschepad/ & https://klompenpaden.nl/klompenpad/zandslagenpad/ 

Sint Maartenskerk (Zaltbommel) https://maartenskerk.nl/ 

Stadion De Vliert (Den Bosch) https://www.fcdenbosch.nl/club/stadion-de-vliert/